Koolitused

Prindi
Heli Raidve Tööõigusabi juristid on Eesti tuntumate koolitus- ja konverentsikorraldajate ning personalitöötajate, raamatupidajate ja juhtide poolt hinnatud lektorid. Viieteistkümne tegevusaasta jooksul oleme esinenud rohkem kui 300-l koolitusel, konverentsil, seminaril ja loengul, sealhulgas juristide aasta tähtsündmusel - Eesti Õigusteadlaste päevadel; koolitanud kohtunikke ja töövaidluskomisjonide juhatajaid ning viinud läbi sisekoolitusi. Korraldame oma bürooga aastas ühe või kaks Tallinnas toimuvat koolitust. Pikaajalistele klientidele korraldame kord aastas kinnise väliskoolituse. Aastate jooksul on sellistel koolitustel ja loengutel osalenud kokku üle 15 000 kuulaja.

Lisaks eeltoodule oleme andnud intervjuusid raadios ja televisioonis (vaata intervjuud), avaldanud üle 10 raamatu ja üle 100 artikli (täpsemalt rubriigis „Publikatsioonid“). Meie juristid osalesid 01.09.2009.a jõustunud töölepingu seaduse väljatöötamises, Andmekaitse Inspektsiooni juhendi „Isikuandmete kaitse töösuhetes“ ja keskmise töötasu arvutamise korra väljatöötamise töögrupis ning soolise võrdõiguslikkuse võrgustiku loomises. Oleme aktiivsed nii erialases kui ühiskondlikus tegevuses. Klientide ja koostööpartnerite arvamused ja hinnangud on toodud rubriigis „Teised meist“.

Soovi korral saate meilt tellida lektori nii avaliku loengu kui ka sisekoolituse või –seminari läbiviimiseks. Tavapäraselt viivad koolitusi läbi Mari Rask või Heli Raidve, kes on lisaks juhataja, juristi ja lektori tööle ka Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud.

Tööõiguse alase koolituse tellimiseks ja koolitustest ülevaate saamiseks on vajalik info jagatud järgmistesse rubriikidesse:

  • Koolitamise põhimõtted: anname ülevaate meie juristi avalikuks loenguks või sisekoolituseks tellimise võimalustest, pakutavatest lisateenustest ja koolituse hinna kujunemisest. Rubriigist leiate ka tavapäraste loengute tööarvestuse- ja hinnanäited.
  • Tulemas: rubriigis on toodud kõik lähituleviku koolitused, seminarid, loengud ja konverentsid, kus meie juristid esinevad ettekandega. Teiste koolitus- ja konverentsikorraldajate loengutele saate registreeruda nende kodulehel. Meie büroo poolt korraldatavale koolitusele registreerumine toimub meie kodulehel. Ettevõtete, asutuste ja äriühingute sisekoolitustele ja ülikoolis peetavatele loengutele ei ole registreerumine võimalik. Meie büroo klientidele kord aastas korraldatavale väliskoolitusele saab registreeruda ainult meie poolt saadetud kutse alusel.
  • Toimunud: siit leiate alates 01.01.2009 kehtiva töölepingu seaduse alusel läbi viidud koolitused, kus meie juristid esinesid lektorite ja koolitajatena. Kui tunnete huvi varasema 12 aasta jooksul toimunud koolituste ja loengute vastu, saatke meile e-kiri.
  • Täname!: Loeng on lektori jaoks ränk töö ja toimub kuulajate valvsate silmade all. Kuulaja märkab tihti ainult lektorit ega pane tähele kõiki teisi, kes teevad eel- ja järeltööd, et loengud ja koolitused õnnestuks. Meie lektorite tunnustuse taga on suures osas koolituste ja konverentside korraldajad, kirjastajad ja meediaväljaanded, riigi- ja teadusasutused, hotellid ja konverentsikeskused, reisikorraldajad, teised lektorid ja hulgaliselt tehnilist personali, kellest igaüks on andnud oma panuse meie edule. Soovime teid kõiki siiralt tänada!
Austuse ja heade soovidega Heli Raidve
Magister iuris
Heli Raidve Tööõigusabi jurist ja juhataja

Lähiaja koolitused 2024
promo koolitusHeli Raidve Tööõigusabi 20.11.2024 Sügiskoolitus: Tööõigus 2024
Kui soovite saada kuumadest tööõiguse uudistest ja viimase poole aasta kohtupraktikast ühe päevaga ülevaadet, ootame osalema 20.novembril 2024 Sügiskoolitusele Tööõigus 2024 (nii saalikoolitus kui Teams ülekanne, järelevaatamise võimalus).
Tule õpi parimatelt ja teiste vigadest. 

Septembri lõpuni soodushind. Olete oodatud!
Registreeri Lisainfo