Koolitused

Prindi
Heli Raidve Tööõigusabi juristid on Eesti tuntumate koolitus- ja konverentsikorraldajate ning personalitöötajate, raamatupidajate ja juhtide poolt hinnatud lektorid. Viieteistkümne tegevusaasta jooksul oleme esinenud rohkem kui 300-l koolitusel, konverentsil, seminaril ja loengul, sealhulgas juristide aasta tähtsündmusel - Eesti Õigusteadlaste päevadel; koolitanud kohtunikke ja töövaidluskomisjonide juhatajaid ning viinud läbi sisekoolitusi. Korraldame oma bürooga aastas ühe või kaks Tallinnas toimuvat koolitust. Pikaajalistele klientidele korraldame kord aastas kinnise väliskoolituse. Aastate jooksul on sellistel koolitustel ja loengutel osalenud kokku üle 15 000 kuulaja.

Lisaks eeltoodule oleme andnud intervjuusid raadios ja televisioonis (vaata intervjuud), avaldanud üle 10 raamatu ja üle 100 artikli (täpsemalt rubriigis „Publikatsioonid“). Meie juristid osalesid 01.09.2009.a jõustunud töölepingu seaduse väljatöötamises, Andmekaitse Inspektsiooni juhendi „Isikuandmete kaitse töösuhetes“ ja keskmise töötasu arvutamise korra väljatöötamise töögrupis ning soolise võrdõiguslikkuse võrgustiku loomises. Oleme aktiivsed nii erialases kui ühiskondlikus tegevuses. Klientide ja koostööpartnerite arvamused ja hinnangud on toodud rubriigis „Teised meist“.

Soovi korral saate meilt tellida lektori nii avaliku loengu kui ka sisekoolituse või –seminari läbiviimiseks. Tavapäraselt viivad koolitusi läbi Mari Rask või Heli Raidve, kes on lisaks juhataja, juristi ja lektori tööle ka Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud.

Tööõiguse alase koolituse tellimiseks ja koolitustest ülevaate saamiseks on vajalik info jagatud järgmistesse rubriikidesse:

  • Koolitamise põhimõtted: anname ülevaate meie juristi avalikuks loenguks või sisekoolituseks tellimise võimalustest, pakutavatest lisateenustest ja koolituse hinna kujunemisest. Rubriigist leiate ka tavapäraste loengute tööarvestuse- ja hinnanäited.
  • Tulemas: rubriigis on toodud kõik lähituleviku koolitused, seminarid, loengud ja konverentsid, kus meie juristid esinevad ettekandega. Teiste koolitus- ja konverentsikorraldajate loengutele saate registreeruda nende kodulehel. Meie büroo poolt korraldatavale koolitusele registreerumine toimub meie kodulehel. Ettevõtete, asutuste ja äriühingute sisekoolitustele ja ülikoolis peetavatele loengutele ei ole registreerumine võimalik. Meie büroo klientidele kord aastas korraldatavale väliskoolitusele saab registreeruda ainult meie poolt saadetud kutse alusel.
  • Toimunud: siit leiate alates 01.01.2009 kehtiva töölepingu seaduse alusel läbi viidud koolitused, kus meie juristid esinesid lektorite ja koolitajatena. Kui tunnete huvi varasema 12 aasta jooksul toimunud koolituste ja loengute vastu, saatke meile e-kiri.
  • Täname!: Loeng on lektori jaoks ränk töö ja toimub kuulajate valvsate silmade all. Kuulaja märkab tihti ainult lektorit ega pane tähele kõiki teisi, kes teevad eel- ja järeltööd, et loengud ja koolitused õnnestuks. Meie lektorite tunnustuse taga on suures osas koolituste ja konverentside korraldajad, kirjastajad ja meediaväljaanded, riigi- ja teadusasutused, hotellid ja konverentsikeskused, reisikorraldajad, teised lektorid ja hulgaliselt tehnilist personali, kellest igaüks on andnud oma panuse meie edule. Soovime teid kõiki siiralt tänada!
Austuse ja heade soovidega Heli Raidve
Magister iuris
Heli Raidve Tööõigusabi jurist ja juhataja

Lähiaja koolitused 2020
promo koolitusHeli Raidve Tööõigusabi 16.04.2020 Kevadkoolitus: Tööõigus 2020
Segasel ajal maksab adekvaatne info rohkem, kui kunagi varem! Kui soovite saada värsketest uudistest ja viimase poole aasta kohtupraktikast ühe päevaga ülevaadet, ootame osalema 16.aprilli kevadkoolitusel "Tööõigus 2020". Koolitajateks Gaabriel Tavits, Maret Maripuu, Kai Amos, Thea Rohtla, Heli Raidve ja teemadeks kõige värskemad tööõiguse uudised, nagu ikka. Õpi parimatelt praktikutelt ja teiste vigadest!
Koolitus toimub 16.aprillil veebipõhiselt OTSEÜLEKANDENA! Veebiülekande teostab Lenzcam

Registreerumine lõpeb 10.aprillil. Sama kuupäevani saavad siiani registreerunud osalemist tühistada.
Olete oodatud!


 
Registreeri Lisainfo
Eesti Raamatupidajate Kogu 21.05.2020 Sisekoolitus: tööõigus raamatupidajatele. Koolitaja Heli Raidve
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus 15.09.2020 Broneeritud. Excellence. Koolitaja Heli Raidve
Pärnu Konverentsid 17.09.2020-18.09.2020 Pärnu raamatupidamiskonverents
Rahvakool 07.10.2020 Broneeritud Tartu. Rahvakool. Koolitaja Heli Raidve
Sihtasutus Iuridicum 08.10.2020-09.10.2020 Õigusteadlaste päevad. Tartu
Rahvakool 27.10.2020 Broneeritud. Rahvakool. Koolitaja Heli Raidve
Rahvakool 11.11.2020 Broneeritud. Rahvakool. Koolitaja Heli Raidve