Koolitused

Tulemas

Prindi
Heli Raidve Tööõigusabi juristid on hinnatud lektorid. Allolevast koolituskalendrist leiad lähiaja loengud ja seminarid, kus meie juristid esinevad.
  • Avalikele loengutele (Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Konfera, Äripäev jt) saad registreerida vastava koolituse korraldaja kodulehel.
  • Meie büroo poolt korraldatavale loengule (reeglina kord või kaks aastas) saad registreeruda meie kodulehe kaudu.
  • Ülikoolides üliõpilastele peetavatele loengutele ja äriühingute ning asutuste sisekoolitustele registreerumine ei ole võimalik.
  • Kord aastas korraldame oma pikaajalistele aktiivsetele klientidele kinnise väliskoolituse. Sellele koolitusele saab registreeruda ainult meie poolt saadetud kutse alusel.
Õppimine on tore. Head koolitumist!

Heade soovidega Heli Raidve
Magister iuris
Heli Raidve Tööõigusabi juhataja
Lähiaja koolitused 2022
promo koolitusHeli Raidve Tööõigusabi 22.04.2022 Kevadkoolitus: Tööõigus 2022. Heli Raidve Tööõigusabi 25!
Tööõigus on põnev! Kui soovite saada uudistest ja viimase poole aasta kohtupraktikast ühe päevaga ülevaadet, ootame osalema 22.aprilli Kevadkoolitusel "Tööõigus 2022. Heli Raidve Tööõigusabi 25" (NB! Nii saalikoolitus kui veebiülekanne). Laval parimad tööõiguse spetsialistid ja teemadeks kõige värskemad tööõiguse uudised, nagu ikka. Kuna tegemist on meie juubelikoolituse ja juveelikoolitusega, siis peale koolitust pidulik õhtusöök. Õpi parimatelt praktikutelt ja teiste vigadest!

Veebruari lõpuni soodushind. Olete oodatud!
Registreeri Lisainfo